Nenehatun Evden Eve Nakliyat

Nenehatun Evden Eve Nakliyat

Ev eşyası taşımacılığı insanların her dönem ihtiyaç duydukları en önemli sektörlerden birisidir. Bu yüzden bu alanda profesyonel kişilerden yardım alınması şarttır. Nenehatun evden eve nakliyat yıllardan beri tüm vatandaşlarımıza garantili taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ev eşyası taşımacılığında en önemli nokta teknik altyapı  yeterliliği ve profesyonel bir kadrodur. Tüm bu hususlarda rakiplerimizden bir adım öndeyiz. İster araçlarımız ister teknik altyapımız olsun hepsi son sistemdir. Asansörlü nakliyat sistemimiz ve kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı hangi katta olursa olsun güvenle taşıyoruz.

Bizimle çalışan elemanlarımızın tamamı yıllardan beri yanımızda çalışanlar olup, ev eşyası taşımacılığını tek iş olarak yapmaktadırlar. Kesinlikle sigortasız kaçak işçi çalıştırmıyor ve müşterilerimizin eşyalarını tanımadığımız kişilere teslim etmiyoruz. Nenehatun evden eve nakliyat firmamız müşteriler için hem meddi hem de manevi değeri olan eşyalara gereken hassasiyeti göstermektedir. %110 eşya güvenliği ve müşteri memnuniyetini benimseyen bir prensibe sahip olup, işimizi severek ve ciddiye alarak yapıyoruz.

Sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyor ve eşyalarınızı dünya standartları kalitesinde taşıyoruz. Nakliyesi yapılacak olan bütün eşyalarınız bizim güvencemiz altındadır. Nakliyat sırasında yaşanabilecek hemen her tür sorunda kesinlikle bütün masrafları biz üstleniyoruz. Müşterilerimizin en ufak bir hak kaybı ya da mağduriyet yaşaması söz konusu değildir. Profesyonel nakliyeciliğin gereği de budur. Oysa kaçak yollarla nakliyecilik yapmaya çalışan birçok grup vatandaşları tüm bu noktalarda mağdur etmektedir. Teknik altyapı ve elemanların neredeyse tamamı toplama usulü olan bu gibi gruplar için eşyalarınızın hiçbir değeri yoktur.

Nenehatun asansörlü nakliyat sistemi ile eşyalarınızı güvenle taşırken,  bu gibi gruplar merdiven taşımacılığı yaparlar. Bu esnada hem mobilyalarınız hem de beyaz eşyalarınız zarar görür. Daha kötüsü meydana gelen zarar bu grupla tarafından üstlenilmez ve size kalır. Bu yüzden kesinlikle başta ev eşyanız olmak üzere değerli eşyalarınızı tanımadığınız kişilere taşıtmayınız.

Nenehatun Evden Eve Nakliyat Nasıl yapılır?

Her alanda faal olan firmamıza internet siteizde yer alan iletişim adreslerimizden ya da sosyal medya hesaplarımızdan ( Twitter, Whatsapp, Facebook, İnstagram) rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gerekli anlaşma sağlandıktan sonra saha çalışanlarımız her zaman tam vaktinde belirtmiş olduğunuz adreste olurlar. Burada çevre güvenlik önlemlerinin alınmasının ardından teknik altyapı hazırlıklarına başlanır ve kısa sürede tamamlanır. Sonrasında eşyalarınızın taşınması için dairenize gelir ve biran evvel eşyalarınızın paketlenmesi işlemine geçilir.

Özenle paketlenen eşyalarınızın her biri Nenehatun asansörlü nakliyat sistemi ile en ufak bir zarar görmeden nakliyat araçlarına yüklenir. Yüklemesi yapılan eşyalarınız deneyimli şoförlerimiz sayesinde güvenle adresinize ulaştırılır. Eşyalarınız aynı şekilde güvenle dairenize çıkartılır ve kesinlikle size en ufak bir iş bırakılmayacak şekilde kurulumu yapılır. İşimiz bittiğinde bütün eşyalarınız kullanımınıza hazır olacak şekilde sizlere eşlim edilir. Sizin tek yapmanız gereken yeni adresinizde eşyalarınızın keyfini sürmek olacaktır.

Bizimle profesyonel bir nakliyecilik deneyimi yaşayacak ve daha önce yaşamış olduğunuz bütün olumsuz nakliyecilik deneyimlerini unutacaksınız. Çünkü bizim için her şeyden önce müşterilerimizin memnuniyeti gelir.

Nenehatun Nakliyat Fiyatları

Nenehatun nakliyat firmaları içerisinde vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan bir firma olmanın gururu içerisindeyiz. Yılların tecrübesine sahip firmamız nakliyat fiyatlarını belirlerken 3 ana kriteri göz önünde bulundurmaktadır. Bunlar; taşınacak olan eşyanın miktarı, işçilik maliyeti ve eşyanın gideceği yeni adresin eskisine olan uzaklığıdır.

Bu üç ana kriter içerisinden Nenehatun evden eve nakliyat olarak işçilik maliyetimizi asgari seviyede tuttuk ve vatandaşlarımıza ısa süreliğine en uygun fiyat teklifimizi sunduk.

Call Now Button
× Whatss App