Mevlana Evden Eve Nakliyat

Mevlana Evden Eve Nakliyat

Ev eşyası taşıtmak her zaman insanlar için en meşakkatli işlerden birisi olmuştur. Bunun en büyük sebebi ise bu alanda kaçak hizmet sunmaya çalışan amatör gruplardır. Mevlana evden eve nakliyat firması her zaman bu tür gruplara karşı mücadele vermiş vermeye de devam ediyor. Bizim için her zaman ilk öncelik müşterilerimizin memnuniyeti ve eşyalarının %100 güvenliğidir. Bunun için elimizden gelen her tür yeniliği firmamıza yansıtıyoruz. Teknik altyapı olarak kendimizi yenilemekle kalmıyor aynı zamanda çalışanlarımızın da nakliyat alanında seminerlere katılımına ve kendilerini eğitmelerine destek oluyoruz.

Çalışanlarımızın tamamı sigortalı ve yıllardan beri bizimle çalışan kişilerdir. Bu işi kesinlikle ek iş olarak değil tek iş olarak yapmaktadırlar. Kısaca eşyalarınızı tanımadığımız kişilere teslim etmiyoruz. Ayrıca Mevlana evden eve nakliyat olarak kesinlikle kaçak işçi çalıştırmıyor ve yasalarımıza uygun hareket ediyoruz. Ev eşyası taşımacılığı hizmetlerimizin tamamı garantili olarak yapılmaktadır. Böylece bütün eşyalarınız bizimle garantili olarak taşınır ve oluşacak hemen her tür problemde bütün masraflar tarafımızca karşılanır.

Kesinlikle hiçbir müşterimize en ufak bir hak kaybı yaşatmıyoruz. Ancak bizim gibi köklü ve yılların deneyimine sahip firmalar yerine amatör grupları tercih eden vatandaşlarımız birçok mağduriyetler yaşamaktadır. Çünkü bu gibi gruplar birçok teknik altyapıdan yoksun oldukları gibi profesyonel eleman noktasında da yeterli değillerdir. Bu yüzden eşyalarınızı hala merdiven taşımacılığı dediğimiz eski yöntemlerle taşıyan bu insanlar eşyalarınıza birçok zararlar verebilmekteler.

Sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınız bazen çizilip kırılmaya maruz kalırken bazen de kaybolabilmektedir. Mevlana nakliyat firmaları gibi köklü firmalar dışındaki bu gruplar verdikleri zararı da hiçbir zaman üstlenmezler. Oluşan zarar da yine sizin yanınıza kalır. Bu yüzden kesinlikle tanımadığınız kişi ya da kişilere ev eşyalarınızı taşıtmamanızı öneririz. Güvenin ve profesyonelliğin değişmeyen adresi olarak her biri alanında profesyonel elemanlarımızla sizlere dünya standartları kalitesinde hizmet sağlıyoruz.

Mevlana Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Halkımıza en iyi hizmeti sunabilme adına hemen her alanda var olmaya gayret gösteriyoruz. Bizimle sorunsuz nakliyecilik deneyimi yaşamak isteyen vatandaşlarımız bizlere sosyal medya iletişim adreslerimizden (Facebook, Twitter, Instagram ve Whatsapp) kolaylıkla ulaşabilirler. Ayrıca sizlere 7/24 hizmet sunan web sitemizdeki iletişim adreslerimizden de rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz. Mevlana asansörlü nakliyat sistemleri sayesinde bütün eşyalarınızı en ufak bir zarar görmeden güvenle taşıyoruz.

Bizimle anlaşma sağladığınızda sizler için uygun olan en yakı tarihe randevu oluşturuyor ve tam saatinde belirtmiş olduğunuz adreste oluyoruz. Teknik elamanlarımız nakliyat için gerekli olan çevre güvenliğinin alınmasını ardından teknik altyapı hazırlıklarını tamamlarlar. Sonrasında artık eşyalarınızın nakliyesi işlemine geçilecektir. Her bir eşyanız çalışanlarımız tarafından tek tek toplanır ve kolilere yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız ise, büyük bir özenle sökülür ve tek kullanımlık temiz ambalajlarımız ile paketlenir.

Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız Mevlana asansörlü nakliyat sistemi ile nakliyat aracına güvenle yüklenir. Yüklemesi tamamlanan eşyalarınız deneyimli şoförlerimiz sayesinde en kısa sürede yeni adresinize ulaştırılır. Yeni adresinizde de eşyalarınız çalışanlarımız tarafından dairenize aynı yöntemle güvenle çıkartılır. Bütün eşyalarınızın kurulumu tarafımızca yapılarak sizlere teslim edilir. Kesinlikle sizlere ekstra bir iş bırakılmaz.

Mevlana Nakliyat Ücretleri

Ev eşyası taşımacılığında fiyat belirlenirken birkaç temel kriter bulunur. Bu temel kriterler taşınacak eşyanın miktarı, gidilecek mesafe ve işçiliktir. Mevlana evden eve nakliyat sizler için tüm bu kriterlerden belirli oranlarda indirime giderek sizler için en uygun fiyat teklifini hazırladı. Kısa süreliğine geçerli olacak olan bu kampanya fiyatımızı kaçırmayın.

Call Now Button
× Whatss App