İstasyon Evden Eve Nakliyat

İstasyon Evden Eve Nakliyat

Ev eşyası taşımacılığı hizmet sektörleri içerisinde en çok ihtiyaç duyulanlardan bir tanesidir. Çünkü insanlar bazen özel sebeplerden bazen de işlerinden dolayı sürekli adres değiştirmek durumunda kalırlar. İstasyon evden eve nakliyat firması ise işte tüm bu durumlarda vatandaşlarımıza dünya standartları kalitesinde bir hizmet sunar. Sigortalı taşımacılığın mimarlarından olan bir firma olmanın gereği olarak bütün vatandaşlarımıza sorunsuz bir nakliyat hizmeti vadediyoruz. Taşımasını gerçekleştireceğimiz bütün eşyaların nakliyat boyunca her tür sorumluluğu bize aittir.

Yaşanabilecek her tür olumsuzlukta bütün masrafları üstleniyor ve müşterilerimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Teknik altyapı noktasında son modern sistemlerle donatılan araçlarımız ile sizlere en güvenli nakliyecilik hizmeti sağlıyoruz. Aynı şekilde çalışanlarımızın tamamı yıllardır bizimle sigortalı olarak çalışan kişilerdir. Her birisi alanında profesyonel, güvenilir, güler yüzlü ve tek iş olarak bu işi yapan kişilerdir. İstasyon evden eve nakliyat ile eşyalarıma bir şey olur mu endişesine kapılmadan içiniz rahat bir şekilde taşınacaksınız.

Günümüzde hala nakliyat işi yapmaya çalışan ve bu işi ek iş olarak yapan birçok amatör grup bulunmaktadır. Sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınız bu gibi grupların gözünde hiçbir anlam ifade etmemektedir. Bu gruplar biran evvel eşyalarınızı taşımak ve paralarını almak isterler. Yine eski usul yöntemlerle eşya taşımacılığı yapan bu kişiler eşyalarınıza taşıma sırasında birçok maddi zararlar verebilmektedirler. Bu gibi durumlarda ise kesinlikle oluşan zararı üstlenmez ve size herhangi bir ödeme yapmazlar. Kısaca nakliyat sırasında yaşanacak olan olumsuzluklardan da siz sorumlusunuzdur.

Bütün bu olumsuz durumlardan dolayı İstasyon nakliyat firmaları içerisinde müşteri memnuniyetine en çok önem veren firma olarak vatandaşlarımızı amatör gruplara karşı uyarıyoruz. Alanında uzman kadrosu ve son modern teknik altyapısıyla firmamız vatandaşlarımıza daha önce yaşamış oldukları bütün olumsuz nakliyecilik deneyimlerini unutturmaya hazırdır.

İstasyon Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamıza web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabileceğiniz gibi sosyal medya adreslerimizden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram ve Whatsapp sosyal medya hesaplarımız ile bütün vatandaşlarımıza 7/24 hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman görevli kişiler sisin için firmamız şartlarını açıklayacaktır. Gerekli anlaşma sağlandığında sizler için en uygun olan tarihe randevu oluşturulur. Saha çalışanlarımız her zaman belirtilen adrese tam vaktinde gelirler. Çevre güvenliğinin alınmasının ardından İstasyon asansörlü nakliyat sistemi ve diğer teknik altyapı hazırlıkları tamamlanır.

Teknik altyapı hazırlıklarının tamamlanmasının ardından eşyalarınızın nakliyesi işlemine başlanılmaktadır. Bunun için saha çalışanlarımız ayaklarına galoş takarak dairenize girer ve kesinlikle etrafa en ufak bir zarar vermeden bütün işlerini profesyonelce hallederler. Her bir eşyanız özenle sökülüp toparlanır ve tek kullanımlık temiz ambalaj malzemeleri/kolileri ile paketlenir. Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız çalışanlarımız tarafından asansörlü nakliyat ile en ufak bir zarar görmeden araçlara yüklenir. Yükleme yapılan nakliyat araçlarımızın tamamı kapalı sistem olup, eşyalarınızı yılın her mevsimi güvenle taşıma kapasitesine sahiptir.

Deneyimli şoförlerimiz sayesinde kısa sürede yeni adresinize ulaştırılan eşyalarınız burada da elemanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde dairenize çıkartılır. Eşyalarınızın tamamı kullanımınıza hazır olacak şekilde kurularak sizlere teslim edilir.

İstasyon Nakliyat Ücretleri

Sizlere nakliyat alanında en kaliteli hizmeti sunan İstasyon evden eve nakliyat firmamız aynı şekilde fiyat olarak da en uygun fiyatı sunmaktadır. Kesinlikle rakiplerimizden çok daha uygun fiyata en kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Bunu yaparken de kendi kazancımızdan daha çok müşterilerimizin memnuniyetini ve firmamızın geleceğini düşünüyoruz.

Call Now Button
× Whatss App