Blog Single

16 Şub

Gebze’de Evden Eve Nakliyat

Gebze’de Evden Eve Nakliyat

Kocaeli’nin en geniş kapsamlı taşımacılık hizmeti sunan lider bir firmayız. Firmamız tüm nakliyat hizmetlerini vermektedir. Evden eve nakliyat başta olmak üzere ofis taşımacılığı, villa taşımacılığı, büro taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, banka taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı ve daha pek çok alanda nakliyat hizmetini sunmaktadır. Gebze’de Evden Eve Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmayı amaçlayan tek öncü bir firmayız. Kurulduğu yıldan bu yana kurumsal olarak tüm taşımacılık hizmetlerini özenli ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Taşınmak zor ve zahmetlidir. Bu süreci tek başınıza yönetmek sizin için yorucu olabilir. Eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi oldukça zordur. Taşınmaya karar verdiğinizde Kocaeli’nde nakliyat hizmeti veren firmamızı dilediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Gebze’de Evden Eve Nakliyat firmamız şehir içi ve şehirlerarası hizmetlerini sunmaktadır. Sektörde vermiş olduğu kaliteli hizmetlerinden dolayı en çok tercih edilen firma olduğumuz için oldukça yoğun bir çalışma stiline sahibiz. Bu sebeple taşınmaya karar verdiğinizde vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Gebze Ev Taşıma
Gebze Evden Eve Nakliyat
Gebze Himmetoğlu Nakliyat
Gebze Asansörlü Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat sektöründe en uygun ücretlerde hizmet veren öncü bir firma olarak haftanın her günü 7/24 hizmet sunuyoruz. Taşınma sırasında kaliteli malzemelerden üretilen ambalajlar kullanıyoruz. Bu sayede en ufak bir çarpma olsa bile eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz. Aynı zamanda uzman personellerimiz eşyalarınızı düzenli bir şekilde kolileyerek yerleştirmenizde de avantaj sunmaktadır. Örneğin; mutfak eşyalarınızı kolilediğimiz eşyalarınızın üzerine ‘’mutfak’’ şeklinde not düşüyoruz. Aynı şekilde diğer odalarınızda bulunan eşyaları kolilerken de not düşüyoruz. Yeni adrese geçiş yapıldığında koliler direk odalarınıza yerleştiriliyor. Örneğin; mutfak kolileri mutfağa, yatak odası eşyalarınızın bulunduğu koliler yatak odanıza ve benzeri gibi özenli bir şekilde yerleştirilmesi sağlanıyor. Sizler bu sayede hangi eşyam nerede diye vakit kaybetmiyorsunuz.

Uzman bir firma ile taşınmanın aslında zor olmadığını Gebze Evden Eve Nakliyat firmamız ile tanıştığınızda anlayacaksınız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için tüm imkanlarımızı sunuyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde kısa sürede Kocaeli’nde marka olmayı başarmış lider bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Related Posts

Leave A Comment

Call Now Button
× Whatss App