Derince Evden Eve Nakliyat

Derince Evden Eve Nakliyat

Yıllardan beri ev eşyası taşımacılığında kalitenin ve güvenin değişmeyen adresi olan Derince evden eve nakliyat hız kesmeden faaliyetlerine devam etmektedir. Bütün vatandaşlarımıza sigortalı olarak dünya standartları kalitesinde taşımacılık deneyimi yaşatıyoruz. Eşyalarınız bizimle güven içerisinde en ufak bir sorun yaşamadan taşınır. Kaldı ki yaşanabilecek en ufak bir sorunda hemen her tür masrafı firma olarak biz üsleniyoruz. Kesinlikle müşterilerimize en ufak bir hak kaybı yaşatmıyoruz. Bizimle yaşayacağınız taşımacılık deneyiminde önceki bildiğiniz ve olumsuzluk yaşadığınız bütün deneyimleri unutacak ve profesyonelliğin tadını çıkaracaksınız.

Sorumlu bir firma olmanın gereği olarak bütün vatandaşlarımızı amatör taşımacılık hizmeti sunan gruplara karşı uyarmaktayız. Çünkü bu gibi gruplar eşyalarınızı özensiz ve düzensiz bir şekilde taşırlar. Sizin için maddi ve manevi değer olan eşyalarınızın bu kişilerin gözünde pek fazla bir değeri yoktur. Derince evden eve nakliyat ekiplerimiz eşyalarınız için her tür hassasiyeti gösterirken, bu gruplar hiçbir özen göstermeden eski yöntemlerle eşyalarınızı taşırlar. Merdivenlerden indirilerek taşınacak olan eşyalarınız kırılıp çizilebilmektedir.

Meydana gelecek olan maddi zararlarda yine sizin üzerinize kalır. Bu sebeple kesinlikle vatandaşlarımızın eşyalarını tanımadıkları kişilere taşıtmaması bizim en önemli hassasiyetimizdir. Firma çalışanlarımızın tamamı alanında uzman kişilerdir. Yıllardan beri sigortalı olarak bizimle çalışan elemanlarımız nakliyat işini ek iş olarak değil tek iş olarak yapmaktalar. Bu yüzden müşterilerimize sonun kadar eşya güvenliği konusunda rahatlıkla güvence verebiliyoruz. Yine çalışan kadar nakliyat sektöründe teknik altyapı da çok önemlidir.

Derince nakliyat firmaları arasında en son sistem nakliyat teçhizatlarına sahip firma konumundayız. Asansörlü nakliyat sistemi, tamamen kapalı kasa nakliyat araçları ve en kaliteli ambalajlama sistemlerimizle her zaman vatandaşlarımızın hizmetindeyiz.

Derince Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamız için en önemli konu müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden kendimizi her alanda güncel tutmaya ve kolay ulaşılabilir kılmaya büyük gayet gösteriyoruz. Bütün vatandaşlarımız firmamıza sosyal medya hesaplarımız ya da internet sitemizde yer alan iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirler. Gerekli anlaşmanın sağlamasından sonra alınacak olan randevu tarih ve saatinde saha çalışanlarımız belirtilen adrese giderler. Burada çevre güvenliği ve teknik altyapı hazırlılarının tamamlanmasının ardından çalışanlarımız dairenize gelerek eşyalarınızın nakliye işlemlerini başlatırlar.

Her bir eşyanız özenle toparlanır ve kolilere yerleştirilir. Beyaz eşya ve mobilyalarınız ise bu alanda yetkin çalışanlarımız tarafından dikkatlice sökülür ve tek kullanımlık hijyenik ambalaj malzemelerimiz ile tamamen paketlenir. Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız Derince asansörlü nakliyat sistemi sayesinde en ufak bir zarar görmeden nakliyat araçlarımıza yüklenir. Yükleme yapılan araç kapalı kasadır. Bu yüzden eşyalarınızın yol boyunca güvenliği ve temizliği noktasında en ufak bir kuşku duymanıza gerek yoktur.

Yeni adresinize ulaşan eşyalarınız ekibimiz tarafından güvenle dairenize çıkartılır. Bütün eşyalarınızın kurulumu çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilir ve sizlere öyle teslim edilir. Her bir eşyanız nakliyat işlemimiz sonrasında kullanımınıza hazır haldedir. Böylece kesinlikle en ufak bir ek kurulum masrafı ödemezsiniz.

Derince Nakliyat Fiyatları

Hemen her hizmet sektöründe olduğu gibi nakliyat sektöründe de yapılan işin bir bedeli bulunmaktadır. Derince evden eve nakliyat olarak fiyat belirlerken bazı kriterleri göz önünde bulunduruyoruz. Bu kriterlerin başında ise; gidilecek yolun mesafesi, taşınacak eşyanın miktarı ve işçilik maliyetleri gelmektedir. Bütün vatandaşlarımızın güvenini kazanmış bir firma olarak halkımıza yine rakiplerimiz içerisinde en uygun fiyat politikası üzerinden hizmet sağlıyoruz. İşçilik maliyetimizi en asgari seviyeye çekerek halkımıza evden eve nakliyat sektöründe en uygun fiyat teklifini sunuyoruz.

Call Now Button
× Whatss App