Bostancı evden eve nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat Firması

 

Uzun yıllardır Kadıköy de yer alan Bostancı Evden Eve Nakliyat firması semtin en sık tercih edilen nakliyat firmasıdır. Tüm nakliye işlerinizi hem uygun fiyatta taşıyoruz hem de eşyalarınız güvenliği için ücretsiz sigortalama işlemini gerçekleştiriyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetten dolayı memnun kalan müşteri kitlemiz oldukça fazladır. Bizleri yıllardır ayakta tutan müşterilerimiz için kaliteli hizmetin yanı sıra garanti vererek işlerimizi yapıyoruz. Eşyaların paketlenmesi, taşınması ve montajlanması işlemini uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Bizler Bostancı Evden Eve Nakliyat firması olarak bünyemiz altında çalışan tüm personellerimizi tecrübeli kişilerden oluşturuyoruz. Bu sebeple İstanbul da nakliyat sektöründe adımızı zirveye yazdırmış taşımış durumdayız.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Firmasını Neden Tercih Etmeliyim?

Günümüzde nakliyat sektöründe birçok firma vardır. Ancak biz bu sektörde en sık tercih edilen firmayız. Asıl amacımız müşteri potansiyelini çoğaltmak ve müşterilerimize kaliteli hizmet vermektir. Uygun fiyatlarda ev taşıma, villa taşıma, büro taşıma, ofis taşıma, fuar taşıma, parça eşya taşıma ve daha birçok benzeri taşıma işleri yapmaktayız. Uzun yıllardır Kadıköy de hizmet vererek müşteri kitlemizi çoğaltmış durumdayız. Farkımızı diğer firmalara göre 1-0 öne koymayı başarmış bir firmayız. Örneğin; başka bir şehirden İstanbul’ a taşınacak müşteriler de taşımacılık işlerini için firmamızı tercih ediyor. Verdiğimiz hizmet de hem şehir içi hem de şehirlerarası kaliteli, hızlı, güvenli ve güler yüzlü ekibimiz ile müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Sizde taşınma işleriniz için Bostancı Evden Eve Nakliyat firmasının farkına varmaya ne dersiniz?

Kadıköy de En Uygun Nakliyat Firması Bostancı Evden Eve Nakliyat Firması!

Kadıköy de yer alan Bostancı Evden Eve Nakliyat firmamız diğer firmalara göre daha uygun fiyatlarda ve kalite standartları üzerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Uzman personelleri ile tüm taşımacılık işleriniz aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ücretlendir meler eşyalarınızın azlığına veya çokluğuna göre değişmektedir. Ayrıca kasa taşımacılığı, piyano taşımacılığı ve evcil hayvan taşımacılığı da yapıyoruz. Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren evinizdeki eşyaların sayısı, kileriniz ve balkonunuzu da göz önüne alarak bizleri bilgilendirmelisiniz. Çünkü eşyalarınızın kapasitesine göre nakliyat aracı göndermekteyiz. Ayrıca kırılacak eşyalarınızın paketlemesini nakliyat personellerinden talep edebilirsiniz. Eğer kendiniz paketlemek istiyorsanız özenli ve dikkatli bir şekilde paketlemelisiniz. Aksi halde taşınma sırasında paketin açılması gibi bir durum söz konusu olursa firmamız bunu karşılamaz. Bu nedenle eşyalarınızın tüm paketlenme işlemini nakliyat personellerinden istemenizde fayda vardır. Ayrıntılı bilgi için Bostancı Evden Eve Nakliyat firmamızı ayarak bilgi edinebilirsiniz.

Call Now Button
× Whatss App