Orhanlı Evden Eve Nakliyat

Orhanlı Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörü hala günümüzde bile istenilen seviyede değildir. Çünkü bir türlü bu alanda korsan hizmet sağlamaya çalışan amatör grupların önüne geçilememiştir. Orhanlı evden eve nakliyat firması olarak bu konuda vatandaşlarımızı her zaman uyardık, uyarmaya da devam ediyoruz. Ev eşyası taşımacılığı hak ettiği değeri bulmalı ve bu işi sadece bu alanda yetkin kişiler yapmalıdır. Yıllardan beri vatandaşlarımıza garantili eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz. Yılların deneyimine sahip firmamız için her zaman vatandaşlarımızın memnuniyeti ve eşyalarının güvenliği öncelikli olmuştur.

Teknik altyapımız son modern sistemlerden oluşmaktadır. Bütün müşterilerimize dünya standartları kalitesinde nakliyecilik deneyimi yaşatıyoruz. Sadece teknik altyapı ile elbette profesyonel ve sorunsuz bir nakliyenin gerçekleşmesi mümkün değildir. Aynı zamanda teknik eleman noktasında da en yetkin ve profesyonel kişilerle çalışmaktayız. Orhanlı evden eve nakliyat firması çalışanlarının tamamı alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip kişilerdir. Kesinlikle yıllardan beri bizimle çalışmakta olan elemanlarımızın tamamı sigortalıdır ve nakliyat işini tek iş olarak yapmaktadırlar.

Evet nakliyat işini tek iş olarak yapmaktadırlar diyoruz çünkü, birçok amatör grup bu işi ek iş olarak yapıyor. Kiralama araçlar ve sağdan soldan toplama kişilerle yaptıkları nakliyat işi neticesinde vatandaşlarımıza tam bir hayal kırıklığı yaşatmaktalar. Çünkü nakliyat alanında hiçbir deneyimi olmayan kişilerle bu işi yapmaya çalışmakla kalmıyor aynı zamanda teknik altyapı olarak da hemen her tür olanaktan yoksun çalışıyorlar. Kaldı ki kiraladıkları üzeri açık eski kasa kamyon ya da kamyonetlerle eşyalarınızı her tür dış etkene maruz bırakarak taşımaktalar.

Orhanlı nakliyat firmaları bu gibi gruplara iş verilmemesi noktasında tüm vatandaşlarımızı ortak bir bildiri ile uyarma kararı almıştır. Bunun en büyük sebebi ise sizin için hem maddi hem de manevi değeri olan eşyalarınızı bu gibi gruplar merdiven taşımacılığı dediğimiz yöntemle taşımaktadırlar. Bu esnada haliyle eşyalarınız birçok farklı noktasından zarar görebilmektedir. İşin kötüsü oluşan bu zararlarda yine sizlerin üzerine bırakılmaktadır. Bunun için kesinlikle tanımadığınız kişi ya da kişilere kesinlikle eşyalarınızı taşıtmayınız.

Orhanlı Evden Eve Nakliyat Farkı

Bizimle hayallerinizdeki eşya taşımacılığına kavuşacaksınız. Teknik altyapı ve profesyonel eleman noktasında sizlere her zaman en iyisini sunan firmamız sigortalı nakliyecilik ile de taşımacılık sektöründe Nirvana’ya ulaşmıştır. Orhanlı asansörlü nakliyat ile eşyalarınız en ufak bir zarar görmeden hangi katta olursa olsun kolaylıkla taşınmaktadır.  Firmamıza ister web sitemizde yer alan iletişim adreslerimizden isterseniz de doğrudan ikamet adresimizden ulaşabilirsiniz. Bizimle anlaşmanız durumunda artık taşınacak olan eşyalarınızın bütün sorumluluğu nakliyat boyunca bizde olacaktır.

Her zaman tam vaktinde adresinize gelecek olan saha ekibimiz en kısa zamanda nakliye işlemine başlar ve eşyalarınızı en güvenli yoldan kapalı kasa nakliyat araçlarımıza yükler. Yüklemesi tamamlanan eşyalarınız uzun yol deneyimi olan usta şoförlerimiz sayesinde en kısa zamanda yeni adresinize güvenle ulaştırılır. Yeni adresinize ulaşan eşyalarınız burada gerekli teknik altyapı hazırlıklarının ardından aynı şekilde yeni dairenize güvenle çıkartılır. Her bir eşyanızın kurulumu yapılarak tarafınıza teslim edilir. Kesinlikle sizlere ekstra bir masraf yapmanızı gerektirecek hiçbir iş bırakılmaz. Orhanlı evden eve nakliyat çalışanları bütün eşyalarınızı kullanımınıza hazır olacak şekilde teslim eder.

Orhanlı Nakliyat Fiyatları

Bütün bu profesyonel hizmetin karşılığı olarak sizlerden çok yüksek bir ücret talep edeceğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Firmamız dünya standartları kalitesinde olan sorunsuz nakliyecilik hizmetini sizlere en uygun fiyat politikası üzerinden sunmaktadır. Rakiplerimize oranla çok daha düşük karlar gözeterek vatandaşlarımıza en uygun olacak şekilde taşıma yapıyoruz.

Call Now Button
× Whatss App