Mutlukent Evden Eve Nakliyat

Mutlukent Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır vatandaşlarımıza ev eşyası taşımacılığı alanında hizmet sağlıyoruz. Garantili taşımacılık ve dünya standartları kalitesindeki hizmetleri ile Mutlukent evden eve nakliyat her zaman yanınızdadır. Biz öncelikli olarak sizlerden emanet almış olduğumuz yükün sorumluluğunun bilincindeyiz ve ona göre hareket ediyoruz. Biliyoruz ki taşıdığımız yükün müşterilerimiz için maddi değerinden daha çok manevi değeri ve hatıralar olmaktadır. Bu yüzden %100 eşya güvenliği ve müşteri memnuniyeti bizim ilk önceliğimizdir.

Teknik altyapımız son sitem olup, çalışanlarımızın her birisi alanında profesyonel kişilerdir. Kesinlikle çalıştığımız elamanlarımızın uzman ve güvenilir kişilerden oluşmasına büyük özen gösteriyoruz. Yılların deneyimine ve birikimine sahip firmamızla eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde taşınacak olan bütün eşyalarınız Mutlukent evden eve nakliyat güvencesi altındadır. Böylece nakliyat sırasında yaşanabilecek hemen her tür sorunda bütün masraflar tarafımızca karşılanacak ve sizlerden en ufak bir ek ücret talep edilmeyecektir.

Kısaca hiçbir müşterimiz bizimle yaşayacağı nakliyecilik deneyiminde en ufak bir hak kaybı ya da mağduriyet yaşamayacaktır. Günümüzde hala amatör olarak nakliyecilik hizmeti sunmaya çalışan birçok grup bulunmaktadır. Bu gruplar eşyalarınızı günümüz teknolojisinde bile klasik yöntem denilen merdiven taşımacılığı ile taşımaktadır. Bu yöntemde ise eşyalarınız ister istemez birçok sorunla karşı karşıya kalır ve maddi zarar görür. İşin daha kötüsü ise oluşacak bu zarar kesinlikle bu gruplar tarafından üstlenilmez ve oluşan zarar karşılanmaz. Haliyle hem nakliye ücreti hem de zarar gören eşyalarınızın tamir masrafını ödemiş olursunuz.

Mutlukent nakliyat firmaları içerisinde her zaman en iyi hizmeti sunmayı başaran bir firma olmuştur. Vatandaşlarımızı da her zaman bu tarz amatör gruplara karşı sorumlu bir firma olmanın gereği uyardık. Bu gruplar nakliyat noktasında yeterli deneyime sahip olmadıkları gibi eşyalarınızı taşıma noktasında da gereli donanımı olan araçlara da sahip değillerdir. Üstü açık kiralama kamyonetlerle eşyalarınız her tür olumsuz hava koşullarına maruz kalarak taşınmaktadır. Bu tarz olumsuz deneyimler yaşamak yerine dünya standartları kalitesinde profesyonel bir nakliyat hizmeti için kesinlikle en kısa sürede bizimle iletişime geçmelisiniz.

Mutlukent Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamız ev eşyası taşımacılığı hizmetlerinden yararlanmak için internet sitemizde yer alan iletişim adreslerimizde ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Mutlukent evden eve nakliyat ekibimiz sizler için en uygun tarihe randevu oluşturacak ve gerekli anlaşmanın yapılmasını sağlayacaktır. Yapılan anlaşma sonrası taşıma işlemini gerçekleştirecek olan teknik elemanlarımız randevu tarih ve saatinde belirtmiş olduğunuz adreste olacaklarıdır. Saha çalışanlarımız tamamen profesyonel çalışmaktadırlar ve her tür yasal mevzuata uygun şekilde hareket ederler.

Bu yüzden ilk önce çevre güvenliği alınır ve sorasında teknik altyapı hazırlıklarına geçilir. Taşıma işlemi için hemen her şey hazır olduktan sonra dairenize gelerek eşyalarınızın taşınması için gerekli işlemler başlatılır. Uzman ekibimiz eşyalarınızın her birinin söküm ve paketleme işlemini halleder. Bütün bu işler çok büyük bir hassasiyet ve düzen içerisinde belirli bir sıraya göre yapılır. Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız çalışanlarımız tarafından Mutlukent asansörlü nakliyat sistemi ile hiçbir zarar görmeden nakliyat araçlarına yüklenir. Geride tek bir eşyanız bırakılmayacağı gibi asla herhangi bir atık da bırakılmaz. Kapalı siste nakliyat araçlarımız ile eşyalarının yılın her mevsimi güven içerisinde yeni adresinize ulaştırılır. Yeni adresine ulaştırılan eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından aynı şekilde güvenle çıkarılır ve tamamının kurulumu gerçekleştirilir. Sizlere sadece yeni konutunuzda tamamı kullanımınıza hazır hale gelen eşyalarınızın keyfini sürmek kalır.

Call Now Button
× Whatss App