Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Ev taşırken ihtiyacız olan hızlı, güvenli ve modern taşımacılık hizmetine kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Değişen yaşam koşulları her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de kendini göstermekte sunulan hizmet gelişen teknolojiye göre değişmektedir. Kağıthane evden eve nakliyat hizmetlerinde güvenilir firma garantisini sunuyoruz. Firmamız diğer nakliyat firmalarından farklı olarak çağı yakalayan modern hizmetler sunmaktadır.

Taşımacılıkta ileri teknoloji ve modern teknikler kullanarak sorunsuz ev taşıma keyfini yaşamanızı sağlıyoruz. Eşylarınızı farklı özelliklerine göre sınıflandırarak ona göre paketliyor ve özelliklerine göre taşıma takniği belirliyoruz. Hizmetimizin her detayından sizi de haberdar ederek özel isteklerinizi anında değerlendiriyoruz.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Özellikleri

Firmamız  şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmetini sigorta garantisiyle sunmaktadır. İstanbul’dan şehirlerarası nakliye müşterileri firmamızla irtibata geçerek uzman ekip  talep edebilirler. Eşyalara bakıldıktan sonra sözleşme yapılarak eşyalar nileriklerine göre ambalajlanır. Buişlemlerden sonra özel araçla eşyalar taşınır.  Eşyalar taşındıktan sonra  yeni evinize gerekli montaj işleri yapılarak teslim edilmektedir.

Firmamızdan ev eşyası depolama hizmeti almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kağıthane evden eve nakliyat firmamız eşya depolama hizmeti öncesi uzman göndererek eşyanızın durumu kontrol sonrası gerekli malzeme tespiti, depoda kapladığı alan tespiti yapılarak en uygun fiyatı vermektedir.

Anlaşma sağlanırsa sözleşme yapılarak iş hizmet günü belirlenir eşyalarınız paketlenerek depoya transfer edilir. Depoda kaldığı sürece istediğiz zaman eşyalarınızı görebilir almak istediğiniz parça eşyalarınız alabilirsiniz.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Güvenilir Ve Modern Hizmet

Güvenilir ve modern taşımacılık standartlşarını sunan firmamız her konuda size güvence vermektedir. Eşyalarınızın taşınma sürecinde her şey profesyonel olarak planlanır. Eşya türüne ve taşınacak yerin özelliklerine göre farklı sistemler kullanılır.

Kağıthane evden eve nakliyat hizmetinde asansörlü nakliyat hizmetini sizlere sunuyoruz. Yüksek katlı binalara kurulan sistem evinizin penceresi veya balkondan paketlenmiş eşyaları sıfır hatayla eski evinizden yeni evinize sorunsuz taşımaktadır.

Kurumsal olarak da asansör hizmeti verilmektedir inşaat halindeki yüksek katlı binalara malzeme çıkartma işlemini modern bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız için taımacılıkta için imkânsız diye bir şey yoktur. Siz istersiniz ve biz yaparız.

 

 

 

Call Now Button
× Whatss App