Kadiköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy, İstanbul’ un Anadolu yakasında yer alan bir ilçedir. Uzun yıllardır Kadıköy Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Taşınma işi oldukça dikkat edilmesi gereken bir iştir. Bu nedenle eşyalarınızı her türlü zarardan korumak adına personellerimizi tecrübeli ekiplerden oluşturmaktayız. Yıllardır verdiğimiz hizmet ile Kadıköy de en sık tercih edilen firmayız. Ev taşıma, villa taşıma, ofis taşıma, büro taşıma, fuar taşıma, parça eşya taşıma ve asansörlü nakliyat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Taşınma esnasında eşyalarınıza zarar gelmemesi için ücretsiz sigortalama ve montajlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer isterseniz paketleme işlemini profesyonel ekibimiz gerçekleştiriyor. Ancak eşyalarınızı kendiniz paketlemek istiyorsanız dikkatli ve öz veri ile paketlemelisiniz. Taşınma esnasında paketlerde açılma olur ve eşyalarınıza zarar gelmesi söz konusu olur ise ne yazık ki firmamızdan herhangi bir şey talep edemezsiniz. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için paketleme işlemini Kadıköy Evden Eve Nakliyat firmamızdan istemeniz en doğrusu olacaktır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması

Taşınma işi oldukça stresli ve zahmet gerektiren bir iştir. Bizler sektörde uzman bir firma olarak bu yükü sizlerin omuzlarından almakla görevliyiz. Eşyalarınızın paketlenmesi, montajlanması ve yerleştirilmesi işini uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesi doğrultusunda bizleri şehirlerarası tercih eden müşteri kitlemiz oldukça geniştir. Kullandığımız son teknoloji araç ve ekipmanlarımız ile en üst katta oturan kişilerin taşınma işlerini de gerçekleştiriyoruz.

Taşınma sektöründe firmanın becerisi, kalitesi ve güvenilirliği önemlidir. Bu konuda bizleri tercih eden müşterilerimize %100 kaliteli hizmet ve güven sağlıyoruz. Tüm mobilyalarınızda sökme ve takma işlemini ücretsiz sağlıyoruz. Kadıköy de en uygun ücretlerde hizmet veren firmalardan birisiyiz. Taşınırken eşyalarınızın azlığı veya çokluğuna göre sizlere en uygun ücret de hizmet veriyoruz. Aynı zamanda Kadıköy Evden Eve Nakliyat firması olarak kurumsal çalışmaktayız.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması Fiyatlandırması Nedir?

Kadıköy de en uygun ücretler de ve yüksek kalitede hizmet veren tek firmayız. Bu sebepten dolayı müşteri kitlemiz olduk yoğun. Bizden randevu almak için 1 hafta öncesinden iletişime geçmelisiniz. Fiyatlandırmalar da eşyalarınızın sayısı ve evinizin hacmi büyük role sahiptir. Ancak bizleri tercih eden müşterilerimize Kadıköy Evden Eve Nakliyat firması olarak en uygun ücretler de hizmet vermekteyiz. Daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
× Whatss App