Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat Firması

Göztepe Evden Eve Nakliyat olarak Kadıköy’ün en işlek semti olan Göztepe’de yıllar boyunca taşımacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlarda şehir içi ve şehir dışına ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı, villa taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, sigortalı taşımacılık, fuar taşımacılığı, stant taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, asansörlü nakliyat ve eşya depolamada güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet veren lider bir firmayız. Göztepe Evden Eve Nakliyat firma personelimizin tamamı alanında uzman ekiplerden oluşmaktadır. Aynı şekilde nakliyat araçlarımız da son teknolojik ekipmanlara sahiptir.

 

goztepe bnakliyat hizmeti
goztepe evden eve nakliyat

Öncelikle bizi aradığınız an ekspertiz ekibimiz evinize eşya kapasite tespiti için geliyor. Eşyalarınızın sayısı, oda sayısı ve eşya hacimleri nakliyat da önemli bir role sahiptir. Bu doğrultuda firmamız size en uygun ücret teklifini verecektir. Ardından eşya kapasitenize uygun nakliyat aracımızı belirlemekteyiz. Hangi gün ve saat diliminde taşınacağınız hakkında gerekli tüm detayları personelimiz size sorarak not alacaktır. Taşınma günü gelmeden önce eşya hacimlerinize göre ambalajlar ayarlıyoruz. Cam eşya, kırılacak eşya, tablo ve biblo gibi narin eşyalarınız için dolgulu paketleme yöntemi kullanıyoruz. Aynı zamanda mutfak eşyalarınızın tamamında dolgulu paketler kullanıyoruz. Bazı müşterilerimiz eşyalarını kendi paketlemek istiyor. Bu durumda firmamız ücretsiz sigortalama işlemini sadece kendi paketlediği eşyalar için uygulamaktadır. Eğer kendiniz paketlemek istiyorsanız dikkatli, özenli ve sağlam olacak şekilde paketlemelisiniz. Taşınma sırasında herhangi bir açılma, kırılma ve hasar gelir ise firmamız sizin paketlediğiniz kolilerden sorumlu değildir. Bu doğrultuda en doğrusu firmanın eşyalarınızı paketlemesidir. Göztepe Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını önemsiyoruz. Sizler için ücretsiz sigortalama işlemini uyguluyoruz. Taşınmanın ne kadar zevkli bir iş oluğunu bizimle tanıştıktan sonra anlayacağınızdan eminiz. Tüm taşınma sürecini garantili ve sözleşmeli bir şekilde tamamlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sökme, paketleme, taşıma ve montajlamasını sorunsuz bir şekilde yapıyoruz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliyat hizmetimizi İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Uzun yol nakliyat araçlarımız son teknolojik ekipmanlara sahiptir. Aynı zamanda uzun yol şoförümüz gerekli tüm evraklara sahiptir. Göztepe Taşımacılık olarak her anınızda yanınızda olmaktan gurur duyarız. Birçok alanda hizmet veren firmamız çoğunlukla evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmet doğrultusunda sektörde lider vasfına sahip olmayı başarmış öncü bir firmayız. Yüksek güvenlikli nakliyat araçlarımız ve personellerimiz ile birlikte sizlere aralıksız taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Haftanın 7 gününde hiç durmadan çalışıyoruz. Bizimle tanıştıktan sonra başka bir firmaya ihtiyaç duymayacağınızın garantisini verebiliriz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat firmamızda tüm personellerimizi sizin için alanında uzman kişilerden oluşturduk. Siz değerli müşterilerimizin eşyaları bizim için oldukça önemlidir. Bu doğrultuda işi bilen tecrübeli personeller ile çalışmayı tercih ediyoruz. Aynı zamanda taşınmak için kullanacağımız tüm ekipmanlar kaliteli ve güvenli araç-gereçlerden oluşmaktadır. Konforlu ve rahat bir şekilde taşınmak sizin de hakkınız. Günümüzde bilinçsiz firmalar git gide artış gösteriyor. Eşyalarınıza hasar gelmemesi için uzman bir firma ile taşınma işlemini yağmanızda fayda var. Göztepe Evden Eve Nakliyat firmamız yılların bize kattığı tecrübesi ile sizleri %100 memnun edeceğimizden eminiz. Piyasa fiyatlarının altında sizlere güvenilir ve yüksek kalitede hizmet vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Kurumsal ve Sigortalı Taşımacılık

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan Göztepe Evden Eve Nakliyat firmamız kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize donanımlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vereceğiz. Firmamız binlerce referansa sahiptir. Aynı zamanda geçmişte evini veya iş yerini taşıdığımız müşterilerimiz yeniden bizimle taşınmak istiyor. Bu da bizim güvenilir ve kaliteli bir firma olduğumuzu gösteriyor. En ağır ve hantal eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyerek taşıyoruz. Bazı müşterilerimiz hantal eşyaların nasıl taşınacağı hakkında kuşkuya düşüyor. Fakat Göztepe Asansörlü Nakliyat ile taşınmak daha da kolay. Geniş açılır bir pencere veya balkon olması asansörlü nakliyat için yeterlidir. Geçmişte bina girişlerinde en yüksek dairelerden eşya indirmek bir zulümken şimdi keyifli olmaya başladı. Gelişen ve büyüyen teknoloji sayesinde asansörlü nakliyat sistemini siz değerli müşterilerimizin eşyalarını problemsiz bir şekilde taşımak için tercih ediyoruz. Aracımızın içerisinde bulunan personellerimiz indirilen eşyalarınızı dikkatli ve özenli bir şekilde yerleştiriliyor. Aynı şekilde yeni evinize taşınırken de asansörlü nakliyat sistemi ile eşyalarınızı evinize yerleştiriyoruz. Kısacası Göztepe Evden Eve Nakliyat firması olarak sizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Göztepe Evden Eve Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine uygun ücretlerde hizmet veriyor. Firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bizim için para tamamiyle ikinci planda kalıyor. Ekspertiz ekibimiz eşya sayımı için evinize geldiğinde sizin için fiyat hakkında bilgi verecektir. Daha ayrıntılı bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Taşınacak evin oda sayısı, eşya sayısı ve eşya hacmine göre fiyat belirlenmektedir. Emin olun diğer nakliyat firmalarına göre düşük maliyette ve yüksek kalitede hizmet veren Göztepe Nakliyeciler arasında lider bir firmayız. Göztepe Nakliyat firmamızı tüm taşımacılık işleriniz için arayabilirsiniz.

Call Now Button
× Whatss App