Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır Kadıköy Göztepe de nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlarda, sigortalı, güvenilir ve kaliteli hizmet veren Göztepe Evden Eve Nakliyat firmamız tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır. Ev taşıma, ofis taşıma, villa taşıma, büro taşıma, fuar taşıma, askılı tekstil taşıma, parça eşya taşıma ve asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamız ve kadromuz ile kalitemizden ödün vermeden tüm taşınma hizmetlerinizi gerçekleştirmek için hazırız. Müşterilerimizin her türlü taşınma ihtiyacı için profesyonel kadromuz ile gerekli her şeyi karşılıyoruz.

Göztepe İstanbul’ un Anadolu yakasında Kadıköy ilçesi içerisinde bulunan bir mahalledir. Semtte en uygun fiyatlarda güvenilir ve kaliteli hizmet veren tek firmayız. Bu yüzden müşteri potansiyelimiz oldukça fazla ve her gün müşteri listemize yeni kişiler eklenmektedir. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda sektörde adından bahsettiren bir firmayız. Ev taşıma işi oldukça stresli, zahmetli ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu işi uzman firmalar yaptığı zaman sizlerin omuzlarında yük alınmış olur. Bu yüzden kadromuz ile hem şehirler içi hem de şehirlerarası hizmet vermekteyiz. Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren Göztepe Evden Eve Nakliyat firmamız ile iletişime geçerek diğer firmalara göre daha uygun ve yüksek kalitede hizmet verdiğimizi anlayabilirsiniz.

Kadıköy’ de En Sık Tercih Edilen Göztepe Evden Eve Nakliyat Firması

Çalıştığımız sektörde işini öz veri ile gerçekleştirerek güven sağlayan bir nakliyat firmasıyız. Aynı zamanda Göztepe Evden Eve Nakliyat firması olarak kurumsal hizmet vermekteyiz. Taşınma anından itibaren bütün eşyalarınıza ücretsiz sigortalama işlemini uygulamaktayız. Bu zamana kadar hiçbir müşterimizin eşyasına zarar gelmedi. Fakat burada asıl amacımız oluşabilecek zararlardan müşterilerimizin eşyalarını hem maddi yönden hem de manevi yönden korumaktır. Bina girişlerinin dar olması, merdivenlerin dik olması veya bina içerisinde asansör ile taşımanın yasak olduğu durumlarda eşyalarınızı dışarıdan asansör yardımı ile taşımaktayız. Alanında uzman personellerimize %100 güvenebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren diğer firmalara göre farkımızı net olarak anlayacaksınız.

Göztepe Evden Eve Nakliyat İle Uygun Ücrette Hizmet!

Göztepe Evden Eve Nakliyat firması olarak en uygun ücretlerde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız bu sektörde güvenilirliğimizi ve kalitemizi ön plana koymayı başarmış bir firmayız. Taşınılacak evin hacmi ve eşya sayısına göre en uygun ücreti veriyoruz. Taşınma esnasından itibaren eşyalarınızın güvenliği için çeşitli tedbirler alıyoruz. Evinizde balkon ve kiler var ise sayısını Göztepe Evden Eve Nakliyat firmamıza iletmelisiniz. Aynı zamanda ev içerisinde piyano ve evcil hayvan var ise taşınma öncesinde ilgili firmamıza iletmeniz gerekmektedir. Eğer daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizlere telefon numaramız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
× Whatss App